MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Prachatice Šneky nedohnaly, jediným gólem dosáhl na tři body Pedagog

Barbora Smudková | 18.05.2017 09:45:11 | 658x

MČR SŽ – Finále ligy starších žáků se obejde bez jihočeských týmů. Závěr základní skupiny se vydařil pouze budějovickému Pedagogu. Ten v utkání s Kladnem napínal domácí fanoušky až do poslední minuty, kdy nulové skóre konečně prolomil Václav Kovařík. Prachatice v poslední třetině nasázely Šnekům čtyři góly, k vítězství jim ale ještě tři zásahy chyběly. A s prázdnou přijel také Suchdol, Rakovník ovládl domácí utkání 3:1.

HBC Rakovník – SK Suchdol nad Lužnicí 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

K poslednímu zápasu základní části vyrazili suchdolští žáci do Rakovníka, který s notným náskokem opanoval příčku nad Suchdolem. Středočeši se už v první třetině chopili dvoubrankového vedení, které jim obstarali Petr Čech a Jakub Molnár. V druhé části se sice Jihočechům podařilo jedním zásahem snížit, dvoubrankový náskok ale Rakovníku obnovil Robin Sušánka. V třetí třetině už se nepodařilo skórovat Suchdolu ani střelecky aktivnějšímu Rakovníku. Rakovník tak obhájil sedmou příčku výhrou 3:1.

Fotky z utkání pořízené týmem Rakovníka najdete ZDE.

HBC Prachatice – TJ Snack Dobřany 5:7 (1:3, 0:2, 4:2)

Bodový zisk museli na závěr základní části oželet také prachatičtí Horalové. Dobřany totiž během prvních dvou třetin nastříleli pětici gólů, kterou dokázali Horalové korigovat jen jediným zásahem v první třetině. Ve třetí části ale jako by někdo tým Prachatic polil živou vodou. Ti během jediné třetiny dohnali čtyřmi góly ztrátu z prních dvou třetin a vrátili se do boje o body. Nakonec se ale konstantnější hra Dobřan ukázala být úspěšnější taktikou – ve třetí třetině přidaly další dva góly a pojistili si tak druhou příčku výhrou 5:7.

SK Pedagog České Budějovice – HBC Alpiq Kladno 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Souboj předposledního Pedagogu s posledním Kladnem měl pořádně napínavou dohru. Středočeši sice budějovický tým přestříleli 15:37, Filip Stankay v brance Budějovic ale všem nájezdům neprůstřelně odolával. Zápas nerozhodly ani přesilovky, ve kterých si oba týmy zahrály hned pětkrát. Když ještě v poslední minutě zářily nad Pedagogem dvě nuly, všichni už byli smíření, že rozhodnutí přinesou až samostatné nájezdy. Ne však budějovický útok! Pouhých 44 vteřin před koncem se na kladenskou bránu rozběhli Petr Nechvátal a Václav Kovařík, který zpracoval Nechvátalovu nahrávku a na poslední chvíli vstřelil jediný gól zápasu. Pedagog tak v závěru základní části ziskem tří bodů poskočil na desátou příčku.